
Od 01.03.2023 Vám prinášame možnosť výberu z dvoch rôznych obedov. Chceme, aby žiakom obedy chutili, a aby jedlo, ktoré nemajú radi, nahradili takým, ktoré im chutiť bude.
Výber obeda je ale potrebné zrealizovať vopred, aby tety kuchárky vedeli, čo a koľko majú objednať a pripraviť.
Ak sa rozhodnete nevyberať si menu B, automaticky bude všetkým nastavené menu A.
Všeobecne sme nastavili pravidlá tak, že výber obeda bude možný do stredy predchádzajúceho týždňa, do 12:00. (napríklad – výber obeda od 01.03.-03.03 sa bude dať zrealizovať do 22.02. do 12:00 (streda)).
Odhlasovanie bude fungovať rovnako ako doteraz.
Výber z menu A alebo B je úplne jednoduchý.
Pre tých, ktorí si ale nie sú istí, sme pripravili návod, ako si vybrať menu A, alebo menu B
