Vážení rodičia, milí žiaci!
Na základe rozhodnutia ministra školstva zo dňa 22. mája 2020 otvárame od 1. júna 2020 brány školy pre žiakov 1.-5. ročníka. Súčasne začne svoju činnosť aj ŠKD a školská jedáleň. Pre tých, čo sa budú vzdelávať v škole, bude obed podaný v školskej jedálni, pre ostatných žiakov, ktorí prejavia záujem, bude obed vydaný v jednorazových obaloch domov vo vymedzenom priestore /bočný vchod do ŠJ/ a v čase od 11:00 do 11:30 hod.. Tí žiaci, ktorí sa vyučovania nezúčastnia, svoj záujem o obed nahlásia priamo pani vedúcej školskej jedálne telefonicky alebo mailom do štvrtka 28.05.2020. Viac o rozhodnutí ministra školstva na: https://www.minedu.sk/data/files/9753_rozhodnutie-ministra-k-otvaraniu-skol-od-16.pdf

Viac o podmienkách na výchovu a vzdelávanie:
